Dodany: 2018-01-18 13:26:55
 

Odpowiednia opieka podczas naszej nieobecności

Jeśli rozważamy powrót do pracy po narodzinach dziecka, musimy odpowiednio wcześnie zastanowić się nad zapewnieniem mu właściwej opieki w czasie naszej nieobecności. Z pewnością najłatwiej będzie zatrudnić prywatną opiekunkę, która dopasuje się do naszego grafiku i zazwyczaj będziemy mogli skorzystać z jej usług również w weekendy.

Jednak oferta niań jest po pierwsze dość kosztowna, a po drugie nie gwarantuje dziecku możliwości kreatywnego rozwoju w gronie rówieśników. Kilka spacerów na plac zabaw, to zupełnie nie to samo co szansa na zawiązanie nowych znajomości a nawet pierwszych dziecięcych przyjaźni, co może mieć miejsce dzięki żłobek Bielany Warszawskie. Istnieją zarówno placówki publiczne, jak i prywatne, ale należy pamiętać, że zapotrzebowanie jest tak duże, że miejsca w niektórych żłobkach są zarezerwowane na kilka miesięcy a nawet lat w przód! Jednak niech ta kwestia nie będzie wpływać na nasz wybór, nadal możemy znaleźć żłobek Bielany Warszawskie, który zaopiekuje się naszym maluchem.

Musimy tylko zadbać o dokładne sprawdzenie placówki. Najlepiej zasięgnąć informacji od rodziców, którzy sami posłali tam swoje dzieci. Jeśli są zadowoleni, wtedy mamy pewność, że nasza latorośl będzie w dobrych rękach. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odpowiednia opieka podczas naszej nieobecności
Nick: