Dodany: 2018-01-29 12:44:07
 

Prywatne placówki

Przyjęło się twierdzenie, że prywatne placówki edukacyjne są lepsze i bardziej elitarne. Dotyczy to także przedszkoli. Czy jest to opinia zasłużona? Z pewnością przedszkole prywatne na mokotowie pozwala dzieciom na wybór bardziej zróżnicowanych zajęć niż państwowe.

Maluchy mają dostęp do specjalnych zajęć tanecznych, warsztatów plastycznych, lub gotowania. Te dzieci, które przejawiają szczególne uzdolnienia w dziedzinie sportu, mogą w przedszkolu prywatnym trenować ulubione dyscypliny, czy uczyć się pływania. Przedszkole prywatne na Mokotowie duży nacisk kładzie na naukę języków obcych, prowadzoną już dla najmłodszych przedszkolaków. Jeśli chodzi o poziom nauki, jest on porównywalny. Zarówno w jednostkach prywatnych jak i państwowych można znaleźć dobrze wykwalifikowany do pracy z dziećmi personel. Z pewnością w prywatnych przedszkolach dzieci traktowane są bardziej jednostkowo i wychowawca może dokładniej zająć się każdym z nich.

Decydując o wyborze przedszkola warto kierować się preferencjami własnego dziecka. Często zajęcia atrakcyjne dla rodziców, nie odpowiadają dzieciom.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prywatne placówki
Nick: