Dodany: 2018-01-29 16:09:46
 

Co podoba się przedszkolakom?

Shrek, kucyki Pony i Teletubisie na ścianach? Pastelowe kolory, wesoła, relaksacyjna muzyka oraz świetne zabawki edukacyjne, książeczki i pluszaki, to idealne miejsce dla każdego malucha.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy warto posłać swoją pociechę do przedszkole wawer, to nie ma co zwlekać! Dla małego człowieka kontakt z rówieśnikami, poznawanie nowych osób, radzenie sobie w nieznanym środowisku bez wsparcia rodziców, to niezwykle cenne doświadczenia, które zaczynają kształtować charakter i będą miały wpływ na przyszłość. Nie pozbawiajmy swoich dzieci możliwości przeżycia różnych, ciekawych przygód, dzięki którym będą się lepiej rozwijać, szczególnie pod względem psychologicznym.

Zamknięcie pociechy w domu i uczenie jej czytania oraz pisania, odseparowanie od rówieśników i nowych bodźców może skończyć się tym, że kiedy dziecko pójdzie do szkoły podstawowej kompletnie nie będzie umiało się tam odnaleźć. Nie bójmy się rozwiązania jakim jest przedszkole Wawer, ponieważ po odpowiedniej selekcji placówek na pewno uda się nam wybrać taką, która spełni potrzeby dziecka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co podoba się przedszkolakom?
Nick: