Dodany: 2018-01-29 16:10:41
 

Rezerwacja miejsca

przedszkole wawer musimy wybrać z odpowiednim wyprzedzeniem i najlepiej zarezerwować w nim miejsce na rok przed faktycznym zapisaniem dziecka. Wielu rodziców bagatelizuje kwestie pójścia dziecka do przedszkola.

Mamy, które nie pracują zawodowo, czasami uważają, że ich dziecku lepiej będzie, kiedy zostanie tylko pod ich opieką. Jednak dla malucha kontakt z rówieśnikami jest szalenie ważny. W tym czasie nawiązują się pierwsze przyjaźnie, dzieci poznają normy społeczne oraz uczą się jak odnosić się do obcych i starszych osób. Pomyślmy, jak może wpłynąć na przyszłość małego człowieka brak takich doświadczeń? Właśnie przez pozostawianie dzieci w domu, aż do rozpoczęcia szkoły podstawowej stwarzamy nieśmiałych, niepewnych swoich umiejętności nastolatków, którzy nie potrafią odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, mają trudność z nawiązywaniem relacji i często są odrzucani przez zgraną klasę.

Warto przemyśleć kwestię posłania dziecka do przedszkole Wawer, ponieważ istnieje o wiele więcej argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem niż przeciw..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rezerwacja miejsca
Nick: