Dodany: 2018-02-19 16:28:32
 

Ile kosztuje przedszkole?

Ile kosztuje prywatne przedszkole Sosnowiec? Oczywiście, każda placówka ma własne cenniki, jednak na rynku zazwyczaj obowiązują podobne stawki. Tak więc za samo zapisanie dziecka do przedszkola musimy zapłacić około trzystu pięćdziesięciu złotych.

Jest co cena za rezerwację miejsca, co jest bardzo ważne w przypadku renomowanych placówek, które są oblegane. Później co miesiąc będziemy płacić czesne oraz musimy opłacić obiady dla naszej pociechy, których koszt oscyluje w granicach od dziesięciu do piętnastu złotych. Czesne różni się w zależności od tego ile czasu dziecko ma spędzać w przedszkolu, zazwyczaj podstawowa oferta, to pięć godzin dziennie i za taka usługę zapłacimy około czterystu złotych, a w przypadku gdy chcemy, aby pobyt malucha trwał bez konkretnych ograniczeń godzinowych, to jest to kwota pięciuset złotych.

Można oczywiście wykupić podstawowe czesne i dodatkowo płacić za nadprogramowe godziny około dziecięciu złotych za jedną, jednak zdecydowanie bardziej opłaca się wykupić pakiet bez ograniczeń. Prywatne przedszkole Sosnowiec oferuje też popołudniowe zajęcia dodatkowe, za które możemy dopłacić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje przedszkole?
Nick: