Dodany: 2011-03-02 09:04:13

Charakterystyka przedszkoli prywatnych Dziś zajmiemy się przedszkole wawer prywatnym. Jak to każda prywatna placówka tak i przedszkole jest płatne. Ceny są różne, zależy to w dużej mierze od miasta w jakim dana placówka się znajduje.

 

Jest to średno koszt 300-400 zl miesięcznie. Kwota nie mała, jednak, czasem dla rodzica jest to jedyne wyjście. Przedszkola prywatne są zazwyczaj lepiej wyposażone z wiadomych względów od państwowoch. Zabawki są nowe. Generalnie z mojej obserwacji wynika, że nie jest to jednak czynnik, który zadowala dzieci. Najważniejszy jest dobry kontakt z ruwieśnikami oraz panią wychowawyczynią. Jeśli więc trafi się przysłowiowa „jędza” nawet święty boże nie pomoże.

 

Dziecko ni w ząb nie będzie chciało chodzić do przedszkola. Pierwsze dni zawsze są decydujące. Kiedy decydujecie się na wybór przedszkola, warto zapytać o opinię innych rodziców. Jeśli nie macie takiej możliwości, popatrzcie na forach dyskusyjnych, tam znajdziecie dużo informacji na ten temat. Wszystkim maluchom życzę dobrej zabawy w przedszkolu.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Charakterystyka przedszkoli prywatnych
Nick: