Dodany: 2011-03-02 09:07:55

Kiedy posłać dziecko do przedszkolaRodzice często mają dylemat czy posyłach swoje dziecko do przedszkole wawer. Generalnie to zależy od wielu czynników. Moim zdaniem, jak najbardziej warto, a nawet należy posłać dziecko do przedszkole wawer.

 

Nie muszę mówić jakie zalety ma przedszkole wawer. Po pierwsze dziecko zapoznaje się z rówieśnikami, ma pierwszych kolegów koleżanki. Jest to niezwykle ważne, aby dziecko już na samym początku nawiązywało kontakty, potem będzie mu o wiele łatwiej. Po drugie, jest to jednak ciągła, codzienna nauka. Dzieci uczą się literek, angielskiego – a wiem, że w domu ciężko byłoby się zmobilizować do codziennej pracy z dzieckiem. Po trzecie jest to świetna zabawa dla maluszków.

 

Mają tam różne zajęcia, uczą się rysować, i większość dzieci po pewnym czasie, z przyjemnością wstaje rano i idzie do przedszkola. Kolejnym powodem jest oczywiście nasza praca. Nie każdy rodzic jest w stanie zostać przy swoim dziecku. Opłata za nainię czy zostawianie dziecka pod opieką babci czy dziadka to rozwiązanie na krótką mete. Mam nadzieję, że przekonałem Was drodzy rodzice i zastanowicie się poważnie nad tym, czy wysłać swoje dziecko do przedszkola. Moim zdaniem, zdecydowanie warto!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kiedy posłać dziecko do przedszkola
Nick: