Dodany: 2011-03-02 09:51:44

Czy przedszkole potrzebne jest dzieckuNapisałem już bardzo dużo na temat przedszkole wawer. Wiecie już, że przedszkole wawer uczy, bawi i jest bardzo potrzebne dla każdego dziecka. Wiecie już jak unikać stresu związanego z przedszkole wawer.

 

Dziś dostałem pytanie, czy przedszkole jest dziecku potrzebne! Otóż tak jak już tłumaczylem tak! Po pierwsze dziecko zapoznaje się z rówieśnikami, ma pierwszych kolegów koleżanki. Jest to niezwykle ważne, aby dziecko już na samym początku nawiązywało kontakty, potem będzie mu o wiele łatwiej. Po drugie, jest to jednak ciągła, codzienna nauka. Dzieci uczą się literek, angielskiego – a wiem, że w domu ciężko byłoby się zmobilizować do codziennej pracy z dzieckiem. Po trzecie jest to świetna zabawa dla maluszków.

 

Mają tam różne zajęcia, uczą się rysować, i większość dzieci po pewnym czasie, z przyjemnością wstaje rano i idzie do przedszkola. To tylko niektóre zalety chodzenia do przedszkola. Dodam jeszcze, że często w przedszkolach odbywają się zajęcia dodatkowe takie jak gimnastyka, gimnastyka korekcyjna czy rytmika. Teraz chyba nie można powiedzieć, że przedszkole jest mało przydatne. Wątpie, aby dziecko mogło tyle nauczyć się w domu rodzinnym. Zwłaszcza, ze rodzice są obecnie zapracowani.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy przedszkole potrzebne jest dziecku
Nick: