Dodany: 2011-03-02 10:16:45

Zajęcia z pantomimyPrzedszkole wawer to nie tylko zajęcia, kojarzone stricte z przedszkolem wawer. Musicie moi drodzy rodzice wiedzieć, że przedszkole wawer oferuje tez dla dzieci inne zajęcia.

 

Takie    zajęcia to dla przykładu pantonima. Są to mało popularne zajęcia, poniewaz nie każdy z nas wie o co tak właściwie chodzi. Jeśli zapyutałbym przykładowych 5-ciu rodziców, zakładam, że czterech by nie wiedziało o czym mówię. Ogólnie bardzo rzadko oferowane są przez przedszkola takie zajęcia. No ale od początku. Co to jest własciwie ta pantonima. Jest to propozycja dla najmłodszych z zajęć teatralnych.

 

Dzieci mają doskonałą okazję do rozwinięcia swojej i tak dużej wyobraśźni ruchowej, wrażliwości i twórczego myślenia. Zajęcia pozwalają na dobre wykorzystanie energii, dzieci nadpobudliwych i pozwalają wyjść z tzn. cienia nieśmiałym. dzieci poprawiają swoją sprawność i koordynację ruchową oraz spędzają czas na dobre zabawie. Rozwija to też kontakty z równieśnikami. Dlatego też, jeżli przedszkole oferuje takie zajęcia nie odpłatnie, warto się nad nimi zastanowić. Dzieci najczęsciej uczą się sztuki, po czym wszystko prezentowane jest rodzicom. To nie tylko frajda dla nich ale i dla Was drodzy rodzice..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zajęcia z pantomimy
Nick: